SKLEP INTERNETOWY AGATKA I JACEK
SKLEP INTERNETOWY AGATKA I JACEK

Ważne informacje

Firma „Renolux”  troszczy się o bezpieczeństwo i życie dzieci oraz dąży do ograniczania trwałych i poważnych uszkodzeń spowodowanych w wypadkach samochodowych. „Renolux” ma bardzo szeroką wiedzę dotyczącą wyników badań bezpieczeństwa fotelików.
Wiedza ta bierze się z wieloletnich badań i doświadczeń przeprowadzanych przez naszą firmę. Testujemy nasze fotele według własnych norm, które są jeszcze bardziej rygorystyczne niż normy europejskie. Wiemy również jak połączyć cechy ergonomiczne z wygodą Twojej pociechy co jest istotnym czynnikiem w poprawianiu codziennego bezpieczeństwa.

Naszym celem jest dostarczać jak najlepszy produkt pod względem bezpieczeństwa. Żeby osiągać ten cel, współpracujemy z rozmaitymi laboratoriami uznawanymi na całym świecie Laboratoria te specjalizują  się w biernym bezpieczeństwie (Utac w Francji, ADAC w Niemczech, TNO w Holandii, QAS w Australii). Współpraca z tymi laboratoriami, pozwala nam rozpatrzyć każdy możliwy scenariusz nieszczęśliwego wypadku - czołowe uderzenie, uderzenie w tył pojazdu (najechanie), boczne uderzenie. Wyniki tych badań mają wpływ na ulepszanie naszych foteli.

Jak wykazują przeprowadzone badania, boczne uderzenia zdarzają się bardzo często, w związku z tym zwróciliśmy szczególną uwagę w naszych fotelikach na elementy chroniące głowę, klatkę piersiową, miednice. Oprócz istotnych elementów zabezpieczających dziecko, wprowadzamy ulepszone systemy pozwalające jak najdoskonalej zainstalować fotelik w samochodzie.
W „Technologii Bulgom” udało nam się połączyć podstawowe zasady którymi się kierujemy czyli wygodę, komfort Twojego dziecka i maksymalne bezpieczeństwo.

<< WSTECZ

technologia Boulgom

przekrój konstrukcji fotelika

Extra Side Protection